O firmie

Doświadczenie w branży metalowej od pokoleń

SIATMAZ to rodzinna firma produkcyjna. Jesteśmy kontynuatorem działalności uznanego zakładu Sitarstwo Wyroby z Tworzyw Sztucznych M. Mazur. Z sukcesem łączymy bezcenne doświadczenie i innowacyjne technologie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i sprawdzoną kadrą.

Oferujemy szeroką gamę wyrobów z drutu: siatki tkane techniczne, siatki krepowane, filtracyjne, przetaki druciane i krążki z siatki. Kupując u nas otrzymujesz solidne wyroby metalowe do różnych zastosowań.

Działamy sprawnie i szybko. Robisz komfortowe zakupy wprost z firmowych magazynów. Bez kosztownych pośredników i dystrybutorów. Nasi klienci otrzymują towar zwykle dzień po złożeniu zamówienia (z wyjątkiem zleceń niestandardowych). Zapewniamy także stały kontakt oraz doradztwo techniczne.

Siatki i sita prosto od polskiego producenta. Standardowe zamówienia od ręki.

Jako producent siatek tkanych, krepowanych i innych stawiamy jakość na pierwszym miejscu. Wiemy, że wysokiej klasy materiały to podstawa każdego produktu. Naszymi surowcami wyjściowymi są druty ocynkowane, nierdzewne czy żelazne od najlepszych polskich producentów i dostawców. Niektóre materiały sprowadzamy także z zagranicy od naszych sąsiadów – Czech.

© 2024 SIATMAZ Paweł Mazur Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners